Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.06.2017
Тернопільська обласна рада сприятиме розвитку музичної освіти

Тернопільщина стане першим регіоном України, де буде розроблена обласна програма розвитку музичної освіти. Таке рішення було прийняте  за результатами робочої зустрічі  керівництва області – голови облради Віктора Овчарука і заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика з ректором Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка, народним артистом України, уродженцем Бучача  Ігорем  Пилатюком.

«Як випускник Тернопільського музичного училища та уродженець Бучача, я щиро вболіваю за розвиток мистецтва  та музичної освіти в нашій області, бо бачу скільки талановитих та перспективних навчається тут молодих музикантів. Однак для того, щоб вони могли розвиватися та досягати нових творчих висот, потрібна належна  сучасна матеріальна та інструментальна  база», - зауважив під час зустрічі Ігор Пилатюк.

На думку митця, сьогодні  музичне мистецтво може допомогти сформувати позитивний імідж нашої держави на світовій арені, стати  містком між  Україною та іншими розвинутими державами у налагодженні не тільки дипломатичних, а й  економічних відносин.

У підтвердження його слів,  директор Тернопільського обласного державного музичного училища імені Соломії Крушельницької  Михайло Рудзінський, зазначив, що кожний третій випускник музучилища є лауреатом престижних міжнародних музичних конкурсів, а випускники закладу стовідсотково продовжують здобувати вищу освіту в інших навчальних закладах України.

 

«Обласна влада приділяє багато уваги підтримці талановитої молоді. Незважаючи на брак фінансових ресурсів, з обласного бюджету  уже  більше двадцяти років забезпечується функціонування Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв ім. І. Ґерети. Ця школа є єдиним в Україні навчальним закладом, який надає одночасно загальну та мистецьку освіти. Переконаний, що обласна рада і надалі  буде сприяти творчим ініціативам та підтримає програму розвитку музичної освіти в Тернопільській області на умовах співфінансування заходів як з обласного бюджету, так і з боку об’єднаних територіальних громад», - сказав голова облради Віктор Овчарук.

Участь у зустрічі взяла також випускниця Тернопільського обласного державного музичного училища імені Соломії Крушельницької, депутат Тернопільської обласної ради Лариса Римар, яка заявила про готовність долучитися до розробки обласної програми розвитку музичної освіти на Тернопільщині. На її  думку, заходи програми мають охоплювати  як  покращення матеріального забезпечення усіх навчальних музично-освітніх закладів області, так і цільову підтримку талановитих  молодих музикантів.