Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

15.06.2017

Роман Ілик: «Комунальні аптеки на Тернопільщині працюють професійно»

У рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ: взаємодія заради змін» Тернопільщину відвідав заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Ілик, який презентував основні принципи реформи охорони здоров’я в Україні та урядової програми «Доступні ліки».

Разом з начальником управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації  Володимиром Богайчуком, в.о. начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області Тарасом Пронівом і генеральним директором Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання Наталією Марків заступник міністра відвідав Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області та комунальний аптечний заклад Тернопільської обласної ради - аптеку № 168 Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання.

Роман Ілик зазначив, що у цій комунальній аптеці якісно та професійно організована робота щодо відпуску ліків за програмою «Доступні ліки», а також провізори доступно роз’яснюють аспекти проведення даної програми.

Заступник міністра спілкувався із працівниками Державної служби та аптеки. Під час дискусії  в аптеці було озвучено основні проблеми, з якими стикнулися аптечні заклади при  практичній реалізації урядової програми «Доступні ліки», йшлося про основні моменти організації відпуску даних лікарських засобів та наявність асортименту згідно з реєстром лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.

Тернопільське обласне виробничо-торгове аптечне об’єднання бере активну участь у реалізації урядової програми через свої структурні підрозділи, які розташовані у різних населених пунктах області.