Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

15.06.2017

На Тернопільщині перебувають освітяни з Вінничини

Такий візит зініційовано  Вінницькою обласною організацією спільно з Тернопільською обласною  організаціями профспілки  працівників освіти і науки України.  Головна мета перебування – обмін досвідом з питань забезпечення ефективної співпраці виборних профспілкових органів та управлінських структур освітньої галузі в умовах запровадження адміністративно-територіальної реформи.

Сьогодні, 15 червня,  освітяни з Вінничини зустрілися із керівництвом області. «В умовах реформи децентралізації освіта займає одне з основних місць.  Адже саме освітня галузь надає чи не найбільше послуг, якими користуються жителі міст, сіл, селищ та об’єднаних територіальних громад.

Саме тому найголовніше завдання у цій сфері – забезпечити рівний доступ дітей навіть найвіддаленіших населених пунктів до якісної освіти. Для цього у громадах  активно створюються опорні школи, - наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. –  Тернопільщина найактивніше увійшла у процес децентралізації. Одна з найменших областей України на першому етапі реформи створила найбільше об’єднаних територіальних громад – 26.  Тепер їх уже 36. Переконаний, що ви ознайомитеся з кращими практиками в освітній сфері, які впроваджуються на Тернопільщині в об’єднаних територіальних громадах. А також поділитеся з освітянами Тернопільщини своїми цікавими ідеями».

Віктор Овчарук  подарував вінницьким педагогам тритомне  енциклопедичне видання «Тернопільщина. Історія міст і сіл», кошти на  підготовку та друк якого було виділено із обласного бюджету.