Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

16.06.2017

Бучацька земля на  Дні поля та саду приймала гостей з усієї України та з-за кордону

Традиційне свято, на яке приїхали аграрії,  селекціонери, науковці, представники компаній, що займаються виробництвом та дистрибуцією  засобів захисту рослин, сільськогосподарської техніки, організовує депутат обласної ради, голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром», Герой України Петро Гадз.

Майже тисячу гостей вітав голова обласної ради Віктор Овчарук. «Це товариство є прикладом успішного господарювання і своїм досвідом щиро ділиться з іншими, незалежно чи це велетенська корпорація, чи фермер. І День поля та саду став джерелом сприятливого розповсюдження такого досвіду. Щиро дякую від імені Тернопільської обласної ради та депутатського корпусу товариству «Бучачагрохлібпром» та його керівнику Петру  Гадзу за організацію цього масштабного заходу. Ми продовжуємо провадити серйозну роботу щодо залучення інвестицій в аграрний бізнес краю, виходу на міжнародні ринки, подальше створення робочих місць та конкурентоздатної продукції. «Бучачагрохлібпром» вже понад десять років є флагманом на цьому шляху на теренах Тернопільщини. Бажаю учасникам заходу плідно попрацювати на пленарній частині, отримати практичний досвід. А ще бажаю Вам успіхів  у досягненні найкращих результатів у розробці законодавчих ініціатив для комфортних умов розвитку аграрного бізнесу. Переконаний: ці питання потребують спільної праці представників влади та підприємців».

Віктор Овчарук спільно з Петром Гадзом та гостями урочисто перерізали стрічку і відкрили високотехнологічний елеваторний комплекс  «Бучачагрохлібпрому».

 

 

 

 

 

Гості оглянули демонстраційні посіви, насіннєві ділянки озимих та ярих культур, демонстраційні полігони гібридів кукурудзи та соняшнику, а також сади підприємства, продукція з яких експортується у країни Європи.