Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

18.06.2017

У турнірі  з фрі-файту між польськими та українськими спортсменами перемогли сусіди

Міжнародний турнір з фрі-файту "Битва за честь" відбувся 17 червня у ТРЦ "Подоляни".Участь у турнірі взяли спортсмени з Польщі та різних міст України. Тернопіль представили члени клубу «Характерник».

Привітав спортсменів міжнародного турніру перед початком бою перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, голова обласної ради Віктор Овчарук.

«Радий, що саме у Тернополі відбуваються ці турніри. Передусім, дякую організаторам, що докладають чималих зусиль для розвитку та становлення фрі-файту в краї. Адже це насамперед фізична і моральна підготовка молодого покоління, запорука патріотичного виховання. Переконаний, що для усіх учасників змагань фрі-файт став невід’ємною частиною життя. Хочеться побажати, щоб ще більше молоді долучалося до цього виду спорту, - наголосив Віктор Овчарук. - Впевнений, що усі учасники турніру покажуть якісну підготовку, серйозні досягнення та високий рівень бою. Та все ж перемога буде у сильнішого!»

Очільник обласної ради привітав новообраного Голову Федерації фрі-файту та змішаних єдиноборств України і тренера тернопільського клубу «Характерник» Валерія Чоботаря із високим обранням та побажав нових перемог. «Знаю, що Ви поставили собі амбітне завдання:  аби у світі змішаних єдиноборств України, фрі-файт став спортом №1 та  увійти в історію як голова, який зміг вивести цей спорт на новий рівень. Вірю, що у Вас все так і складеться. І хай допоможе Вам у цьому Бог».

Файт-кард турніру складався з 12 поєдинків: 5 професійних, 5 аматорських та 2 показових поєдинки.

У напруженій боротьбі з мінімальною перевагою перемогли польські спортсмени - вони виграли в українських спортсменів лише одну перемогу.  

Це вже третій турнір такого формату. У зв'язку з подіями на сході країни, між турнірами була значна перерва. Перші баталії відбулися шість років тому.