Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

10.08.2017


Голова обласної ради привітав працівників ветеринарної служби
із професійним святом

В обласній раді відбулись урочистості з нагоди Дня працівника ветеринарної медицини. Ветеринарів привітали голова обласної ради Віктор Овчарук, перший заступник голови ОДА Іван Крисак, керівник Держпродспоживслужби області Василь Хомінець.

 

 

 

«Вітаю вас з професійним святом. Роль ветеринарії не можливо переоцінити. Адже ветеринарна медицина – важлива складова агропромислового комплексу. Від благополуччя цієї сфери залежить здоров’я людини зокрема та нації в цілому, адже не дарма кажуть: «Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство». Бо своєю працею ветеринари забезпечують здоров’я тварин, стоять на охороні здоров’я людей, контролюють якість продукції, дотримання правил її переробки та зберігання. Таким чином ветеринарія оберігає людей від безлічі хвороб тварин, запобігає епідеміям худоби, які можуть призводити до дуже масштабних наслідків. Це свято також приурочене на честь всіх, хто лікує і домашніх улюбленців, від яких часто залежить і фізичне, і моральне здоров’я, краян, особливо - дітей. Впевнений, що ви й надалі будете докладати всі зусилля для того, щоб наша ветеринарна наука і практика відповідали найвищим міжнародним стандартам», - сказав очільник облради, вітаючи працівників ветеринарної медицини.
Кращим представникам галузі області Віктор Овчарук за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини вручив грамоти. Нагороди отримали: Володимир Войнар, головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії управління Держпродспоживслужби в Теребовлянському районі, Олексій Дуткевич, головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії управління Держпродспоживслужби в Зборівському районі, Сергій Червінський, лікар ветеринарної медицини – епізоотолог Тернопільської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини.
Також подяками голови Тернопільської обласної ради відзначено: Олега Васильківа, директора – лікаря ветеринарної медицини – завідувача радіологічним відділом Тернопільської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, Василя Яциника, головного спеціаліста відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.