Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

11.08.2017

 

Тернопільські військовослужбовці поїхали на чергову ротацію

На чергову ротацію на Схід поїхали військовослужбовці Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку. Там, у Попасній, вони замінять своїх колег. Захисників Вітчизни проводжали   голова обласної ради Віктор Очарук, уповноважений представник фракції ТТО Радикальної партії Олега Ляшка Богдан Яциковський, голова постйної комісії обласної ради з питань бюджету Сергій Швець, представники командування, рідні та близькі військовослужбовців.

Звертаючись до військових, Віктор Овчарук наголосив: "Сьогодні ви від’їжджаєте на Схід, щоб  змінити своїх товаришів, які виконують бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої держави в межах антитерористичної операції.  Завдання, які доведеться виконувати у зоні АТО нелегкі, але вкрай важливі.   Ситуація, що склалася на територіях, які тимчасово захоплені незаконними бандитськими формуваннями, є досить складною. Тому чекаємо від вас виваженості, розумної ініціативи, готовності дати гідну відсіч агресорам.   Для вас це вже не перша ротація. На жаль, і нинішнім українцям довелось відчути, що таке війна. Ви неодноразово були на передовій. Виявили себе мужніми, сильними воїнами. Знаю, що будете такими і надалі.Обласна рада допомагає нашим захисникам, ми з депутатами неодноразово були у зоні АТО із гуманітарною допомогою. Надаємо матеріальну допомогу. Вже у цьому році з обласного бюджету в рамках програми «Турбота» на підтримку учасників АТО (матеріальна допомога) було виділено майже 2 мільйони гривень. Ми і надалі допомагатимемо нашим військовослужбовцям.         Тож бажаю Вам насамперед здоров’я, сил, доброго настрою і нехай Бог вас охороняє. Повертайтесь додому живими та неушкодженими. А ще – надійного вам тилу".

Священик благословив військових, ті у свою чергу запевнили, що настрій мають бойовий.  Керівники зонального відділу військової служби правопорядку поінформували, що хлопці забезпечені всім необхідним повністю.