Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

23.08.2017

На обговорення депутати винесли понад десять питань

Сесія обласної ради прийняла порядок денний.

Перед обговоренням його питань депутати виступили із зверненнями до своїх коллег. Уповноважений представник фракції «Об’єднання "Самопоміч" Віталій Фидрин привітав колег та наголосив на ризиках для держави та проблемах, пов’язаних із бойовими діями на cході.

 

 

 

 

Представник фракції БПП «Солідарність» Олег Крижовачук говорив про те, що цьогоріч аграрії Тернопілля, частина яких є депутатами облради, потрапили у трійку тих, які отримали найвищу врожайність зернових у державі. Депутат подякував колегам за таку результативну працю та також привітав усіх зі святом.

 

 

 

 

 

Про труднощі мешканців області, зокрема, інвалідів говорив у своєму виступі Олександр Башта (фракція «ВО «Свобода»).

 

 

 

 

 

 

Звертаючись до депутатів, уповноважений представник фракції «ПП «Громадянська позиція» Лариса Римар зауважила про влучність та актуальність слів Юлії Мостової про те, що найбільша темрява завжди перед світанком, та звернулася до колег оптимістичніше ставитись до сьогодення та майбутнього краю.

Михайло Пінь («фракція «ВО «Батьківщина» закликав усіх до праці для того, щоб повернути наших земляків із трудової міграції додому.

 

 

 

 

 

 

Його підтримали уповноважені представники фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» Богдан Яциковський та фракції «ПП «Народний контроль» Володимир Болєщук. Виступаючі привітали усіх із державними святами та наголосили на важливості їх для усіх українців.