Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

31.08.2017

Гордістю Тернопілля назвав голова обласної ради Віктор Овчарук срібну призерку чемпіонату Європи Наталю Стребкову

Сьогодні, 31 серпня, очільник обласної ради вручив срібній призерці чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді Наталі Стребковій та її тренеру Олександру Степанюку відзнаки обласної ради.

«Ви - наша гордість, - сказав Віктор Овчарук, звертаючись до спортсменів.-  Такі високі досягнення у легкій атлетиці несуть добру славу не лише нашому краю, а й усій державі. Отримувати перемоги у спортивній борні, бути посланцем доброї волі та миру від нашої держави - шляхетна місія спортсменів. Обласна рада завжди підтримувала і обласну школу вищої спортивної майстерності та наших спортсменів. Знаю, що такі здобутки потребують не лише неабияких здібностей, а й титанічної праці, великих зусиль. Тож дякую вам  та вашим тренерам за перемоги. Бажаю в подальшому ще більших досягнень у легкій атлетиці та все нових і нових перемог!»

Наталя Стребкова та її тренер Олександр Степанюк подякували Віктору Овчаруку та розповіли про свої тренування, участь змаганнях, проблеми та успіхи.

 

 

 

 

 

Довідково:

Наталя Стребкова стала  срібною призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді, який відбувся у  Польщі в місті Бидгощі.Це черговий чемпіонат Європи серед молоді до 23 років. Наталія Стребкова виборола ІІ почесне місце на  цих престижних змаганнях для української збірної.

 

 

 

Виступаючи у бігу на 3 000 метрів з перешкодами, спортсменка здобула  срібну медаль, показавши час 9.44,52 сек. та побивши свій же молодіжний рекорд України ще на п’ять десятих секунди. Попереднє досягнення наша землячка встановила на командному чемпіонаті Європи в Ліллі, 24 червня цього року. Перше місце на змаганнях  у Бидгощі здобула Анна Емілі Мьоллер з Данії (9.43,05 хв), – повідомляє Федерація легкої атлетики області.

Право взяти участь у цьому престижному турнірі наша землячка  виборола на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у Луцьку. Саме на цих змаганнях  Наталія Стребкова здобула перше місце в бігові на 3000 м з перешкодами, зупинивши хронометр на 9 хв 54,15 сек. Цей результат став її особистим досягненням та новим рекордом області.

Навчається легкоатлетка у Тернопільському педагогічному університеті імені В. Гнатюка, представляє обласну школу вищої спортивної майстерності та фізкультурно-спортивне товариство «Динамо». Тренують спортсменку Ігор Сташко та Олександр Степанюк.