Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

11.10.2017

Після року служби в АТО бійці Тернопільської окремої артилерійської бригади повернулися додому. У вівторок, 10 жовтня, військових зустріли їхні рідні, друзі, побратими, командування частини, духовенство, школярі та керівництво тернопільського краю. Супроводжував зустріч військовий оркестр.

З нетерпінням чекали рідні потяг з Донбасу, адже вони не бачили своїх захисників більше року.

Командир окремої артилерійської бригади, полковник Сергій Баранов зазначив, що підрозділ виконував бойові завдання у зоні антитерористичної операції, перебуваючи у гарячих точках. А зараз особовий склад прибуває для відпочинку, відновлення техніки і підготовки до нового виконання завдань та підкреслив, що особовий склад повернувся без втрат.

Велику подяку за службу та привітання від голови та депутатського корпусу обласної ради передав військовим Любомир Крупа. «Ви мужньо захищали цілісність та суверенітет держави від російського окупанта,- сказав заступник голови обласної ради, зустрічаючи військових.- Зараз маєте добре відпочити в родинному колі, набратися сил і позитивних емоцій. Ваш досвід, ваші сили, ваша самовідданість вкрай необхідна нашому краю, нашій громаді, вашим рідним та близьким. Знаково, що ви повернулись напередодні Дня захисника України. Ви – насамперед і є цими захисниками. Слава вам і доземний уклін від усієї нашої області!»