Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.10.2017

75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії присвячується

http://ippo.edu.te.ua/ 
Обласна учнівська асоціація «Авангард» і Тернопільська обласна організація Пласт-НСОУ стали ініціаторами проведення в області краєзнавчо-пошукового проекту «Непоборні», присвяченого відзначенню 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії. Організаційно-методичний супровід проекту здійснює Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти та управління освіти і науки ОДА.
Метою проекту є залучення широкого загалу учнівської молоді та пластунів до вивчення історії боротьби УПА, формування у підростаючого покоління єдиної національної пам’яті, набуття компетентностей громадянина і патріота сучасної України шляхом проведення пошукової роботи з дослідження сторінок історії національно-визвольної боротьби УПА у період 1942-1950-х років.
У результаті краєзнавчо-пошукового проекту «Непоборні» учасниками буде зроблено облік пам’ятників і захоронень вояків УПА, які знаходяться на території місцевих громад, створено електронний фотоальбом з коротким описом світлин вищеназваних об’єктів. У громадах, районах, містах області буде організовано виставки присвячені 75-й річниці створення УПА. Зібраний матеріал планується передати на зберігання у Державний архів Тернопільської області.
Серед учасників обласного проекту на особливу увагу заслуговує діяльність групи юних пошуковців Почаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які працювали під керівництвом Мудрик Людмили Степанівни – вчителя історії та Голуб Олени Володимирівни – педагога – організатора. Учнівська молодь провела грандіозну дослідницько-пошукову роботу у Почаєві та навколишніх селах. Знайшли свідків подій, записали їх спогади про пережите, прибрали, описали та зробили світлини кількох десятків могил учасників ОУН-УПА, репресованих за участь у визвольних змаганнях.