Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.10.2017

Відповідь нескореного народу

До 75-річчя УПА

http://tvuk.at.ua/  


В Теребовлянському вищому училищі культури 10 жовтня 2017 року з метою вшанування пам’яті вояків УПА, виховання патріотизму та формування інтересу студентської молоді до історії України було організовано екскурсію в музей просто неба «Табір ВО УПА «Волинь-Південь» с.Антонівці Шумського району.
Студенти ІІ-го курсу спеціальності «Народна хореографія» та І-го курсу спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво та реставрація» відвідали музейний комплекс, який присвячений історії героїчної боротьби воїнів УПА за незалежність України.
Із захопленням молодь сприйняла інформацію про Івана Климишина –легендарного «Крука», 24 річного командира штабу. Кожен на власному досвіді відчув якою важкою була нерівна боротьба повстанців з гітлерівськими нацистами та більшовиками. Студенти відвідали табірні об’єкти: штаб округи, каплицю, бункер, пекарню; молились на повстанчому цвинтарі, де в 12 могилах поховані вояки УПА.
В цьому унікальному музеї в особливому живому історичному просторі студенти набралися повстанського духу, усвідомили важливість боротьби за суверенітет та територіальну цілісність держави.