Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.10.2017

Урочисте складання присяги курсантами-першокурсниками відбулося у Збаражі

Напередодні  Дня захисника України і Дня Українського козацтва у лави курсантів Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою вступили першокурсники.

Урочисте складання присяги курсантами-першокурсниками відбулося на центральному стадіоні міста Збараж. Розпочався захід з виносу Національного прапору та привітального виступу директора коледжу Василя Процика. Також, юних хлопців та дівчат, які вирішили присвятити свої життя служінню державі, приїхали привітати батьки, друзі, родичі, представники духовенства та влади.

 

Зі словами привітань звернувся до курсантів керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Бабійчук:

«Дорогі курсанти, щиро вітаю вас із визначною подією у вашому житті. У грізний для країни час, коли бойові дії на території нашої країни не припиняються, вибір героїчної професії — це вже великий громадянський подвиг кожного з вас. Тому бажаю вам із гордістю носити звання курсанта  коледжу. Вірю в те, що слова, якими ви заприсяглися сьогодні, назавжди закарбуються у ваших серцях, стануть непорушним законом вашого навчання та життя загалом. Успіху вам, незламності духу та вірної служби. Слава Україні! Героям слава!»

З нагоди Дня захисника України і Дня Українського козацтва керуючий справами виконавчого апарату обласної ради вручив грамоти, подяки, подарунки  курсантам і працівникам коледжу.