Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

13.10.2017

Ключові зміни системи охорони здоров’я обговорили під час засідання круглого столу 

У конференц-залі адмінприміщення Тернопільської обласної ради відбувся круглий стіл, під час засідання якого йшлося про ключові зміни системи охорони здоров’я, цілі та стратегічні плани в Тернопільській області. Участь у роботі круглого столу взяли заступник голови ОДА Юрій Юрик, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства Роман Свистун, члени комісії, Володимир Богайчук, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації,  представники робочої групи з питань реформування галузі охорони здоров'я Тернопільської області, представники управління охорони здоров’я ОДА тощо.

Йшлося про те, що сучасний стан здоров’я населення області, як і в Україні, характеризується несприятливою демографічною ситуацією, високими показниками смертності, скороченням середньої тривалості життя, що вимагає поліпшення системи організації охорони здоров’я. Також зазначалось, що концепція розвитку охорони здоров’я в Тернопільській області спрямована на забезпечення доступної кваліфікованої медичної допомоги кожному жителю області, створення умов для формування здорового способу життя. Названо ряд причин, які унеможливлюють реалізацію завдань медичної галузі та ефективне функціонування системи охорони здоров’я, як то – нескоординованість управління рівнями медичної допомоги; потребує оптимізації мережа закладів вторинної ланки; недостатнє фінансування сфери охорони здоров’я та інші.

Під час засідання круглого столу названі основні принципи подальшого розвитку системи охорони здоров’я: орієнтованість на людей; орієнтованість на результат; орієнтованість на здійснення.

Підбиваючи підсумки, учасники заходу підкреслили: «Реалізація пропонованої концепції реформування галузі охорони здоров’я в Тернопільській області дозволить:

-         поліпшити матеріально-технічне забезпечення закладів первинного, вторинного та третинного рівня;

-         підвищити якість надання  медичних послуг населенню області;

-         забезпечити доступність надання медичної допомоги, зокрема сільському населенню;

-         оптимізувати мережу закладів охорони здоров’я області;

-         впровадити сучасні перинатальні, кардіохірургічні та інші технології діагностики та лікування;

-         впровадження нових механізмів фінансування;

-         практичне застосування досвіду організації надання медичної допомоги в країнах Європи.»