Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.10.2017

Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Шановні краяни!
Дорогі захисники Української держави! Усі, хто ціною власного життя та здоров’я захищав та нині захищає цілісність та незалежність України!


Від усієї обласної ради щиросердно вітаю вас із великим святом Покрови Пресвятої Богородиці – Третьої Пречистої. Як і наші предки ми вклоняємося Божій Матері і вшановуємо  її як  Покровительку нашого народу, нашого роду. Недарма     ще козаки свято вірили, що їх опікувала Матір Божа, а ікона її Покрови захищала Запорізьку Січ. Тож нехай Матінка Божа візьме наш народ, нашу державу, край та громаду, а особливо - захисників України під захист своїх Покров!
Вітаю із святом усіх, хто хоробро та самовіддано взяв на себе відповідальність за безпеку країни, народу, хто у цей складний та драматичний час ціною власного життя та здоров’я виборює цілісність та захищає суверенітет України. З 2014 року 14 жовтня ми офіційно, на державному рівні, відзначаємо День захисника України. І це надзвичайно правильно, що повернута історична справедливість. Адже у свято  Покрови Пресвятої Богородиці ми завжди вшановували українське козацтво та вояків УПА. Саме на Покрову 75 років тому за рішенням політичного проводу ОУН для захисту мирного населення України від знущань німецької окупаційної влади було створено УПА. Українська Повстанська Армія героїчно і жертовно боролася за Самостійну і   Соборну Державу. Найкращі сини й доньки   українського народу встали до лав борців проти чужоземного поневолення. УПА воювала на три фронти. Війна з московськими окупантами велась українськими повстанцями майже 10 років після завершення II Світової. Саме УПА врятувала наш край, населення Західної України від масового терору і повного знищення комуністичним режимом, очолюваним Сталіним.
Сьогодні все менше залишається людей, які були учасниками визвольних змагань. Та основне, щоби пам’ять про них і про їхні подвиги не зникла з наших сердець. Кажуть, що історія Українського війська недовга, властиво як й історія Української держави. Однак, переконаний: сучасні українські військовослужбовці є спадкоємцями слави, військової доблесті та честі великих своїх попередників, які на весь світ прославилися своєю мужністю, звитягою, нескореністю та вірністю українським ідеалам. Нинішні воїни ведуть свій родовід від звитяжного козацтва, січових стрільців, вояків ОУН-УПА. Тож сьогоднішні подвиги вояків Українських Збройних Сил, котрі вершаться на сході, часто дивуючи жорсткого ворога, притаманні нашій молодій армії, є традиціями української нації, якими вона славиться споконвіків.
У нинішні дні, на жаль,  подвиги своїх дідів та прадідів доводиться повторювати нашим сучасникам на Донбасі, зустрівшись з потомками тих самих московських агресорів.  Вірні сини України, дивуючи світ самопожертвою та мужністю, стали на  захист незалежності та цілісності нашої держави проти до зубів озброєних проросійських найманців та кадрових військових сусідньої держави.  І у цій нерівній боротьбі, без сумніву, перемагають  захисники України, бо захищають вони свою землю, свою Вітчизну і свій дім.
Тож молімось за наших героїв, віддаймо шану живим, пом’янімо загиблих!
Слава Україні! Героям слава!

Голова обласної ради                                                       Віктор Овчарук