Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

23.10.2017

Делегація з числа угорських будівельників, які споруджували компресорну станцію газопроводу «Союз», побувала в Гусятині

http://www.husyatyn.te.ua 


З 1975 року розпочалася нова сторінка у житті Гусятина, адже сюди прибули перші угорські будівельники на спорудження компресорної станції газопроводу «Союз».
З цього часу змінилося спокійне та рівномірне життя містечка. Пожвавилася робота клубів інтернаціональної дружби, активізувалася робота районного будинку культури. Вечори відпочинку, зустрічі, концерти, відзначення державних свят відбувалися за участі угорських друзів. Утворилися міжнародні родини.
І звичайно, почала змінюватися інфраструктура Гусятина. Він перетворився у великий будівельний майданчик. Адже за чотири роки споруджено три житлових будинки на 140 квартир, європейського зразка дитячий садочок-ясла на 140 місць, будинок побуту, гастроном та кафетерій, котельню та каналізаційно-насосну станцію, очисні споруди та водонапірну башту, вертолітний майданчик та об’їзну дорогу протяжністю 4560 метрів ( вулиця «Дружби народів»).
Будівельники з Угорщини у зоні, яка прилягає до лісосмуги, спорудили їдальню на 1000 місць та будиночки, які в подальшого стали основою санаторію «Збруч» , котрий уже в 1982 році запрацював на цьому місці.
Завдяки спорудженню газопроводу «Союз» та введенням в експлуатацію газокомпресорної станції, у помешканнях гусятинців появилося голубе паливо. З цього почалася великомасштабна газифікація району. Делегація, у складі якої будівельники з Угорщини та уродженки Гусятина, доля котрих звела із угорцями, 21 жовтня відвідали Гусятин. Вони оглянули споруджені у 1975-1979 роках заклади соціально-культурної інфраструктури, побували на газокомпресорній станції в с.Суходіл, для них було проведено екскурсію у краєзнавчому музеї.