Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

24.10.2017

Інноваційні підходи до організації профорієнтаційної роботи у школі
http://ippo.edu.te.ua  

Сучасні ринкові відносини кардинально міняють характер і цілі праці. Враховуючи реалії часу, сучасна школа зобов’язана приділяти особливу увагу проведенню цілеспрямованої профорієнтаційної роботи серед шкільної молоді, формуванню професійних намірів особистості та шляхи її реалізації.
З метою підвищення кваліфікації у напрямку організації профорієнтаційної роботи у школі нещодавно заступники директора з виховної роботи ЗНЗ, які проходять курси підвищення кваліфікації у ТОКІППО, відвідали Тернопільський обласний центр зайнятості.
Про інноваційні підходи до організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю учасників заходу поінформували Варнавських К.М., провідний фахівець з профорієнтації відділу організації профорієнтаційної роботи ТОЦЗ та Приступа Г.Т., заступник начальника відділу активної підтримки безробітних ТМРЦЗ.
Педагоги у практичній площині ознайомилися з реальними можливостями щодо налагодження співпраці загальноосвітнього навчального закладу з соціальними партнерами, отримали конкретні пропозиції ЦЗ щодо спільних заходів спрямованих на формування готовності учнів до профільного та професійного самовизначення, організації для старшокласників інтерактивних занять на базі Центру зайнятості.
Захід відбувся в рамках Угоди про співпрацю, укладеної 22.06.2017р. між Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Тернопільським обласним центром зайнятості.