Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

24.10.2017

Підгайці та Стшегом (Польща) підписали Угоду
http://pidgaecka-rayrada.gov.ua/


Підгаєцька міська рада зустрічала делегацію з польського міста Стшегом ,Свідніцкого повіту, Нижньосілезького воєводства. Метою візиту було укладення Угоди про партнерські стосунки між містами Підгайці та Стшегом.
У складі делегації прибули : бурмістр міста Стшегом Збігнєв Сухита, заступник бурмістра В’єслав Вітковскій , голова міської ради Томаш Марчак, заступник голови міської ради Павел Мосор, депутати Роман Асингер, Христина Левіцка, Павел Рудніцкі, Пьотр Шмідт, директор Стшегомського центру культури Божена Бояновска- Жук, директор Публічної бібліотеки ім.Елізи Оржесковей Катажина Войцік.
Угоду було підписано в урочистій атмосфері на сесії Підгаєцької міської ради бурмістром міста Стшегом Збігнєвом Сухитою та міським головою Тетяною Левкович . Угодою передбачено запровадження довгострокових дружніх взаємовигідних відносин між містами Підгайці та Стшегом, інвестиційне, економічне співробітництво, співпраця та обмін досвідом у сфері науки, освіти, охорони здоров’я, культури і мистецтв, туризму, спорту, пожежно-рятувальної служби, комунального господарства, екології та раціонального використання природніх ресурсів, збереженні культурної спадщини та інших видів співробітництва, участь у програмах культурного обміну, обміну молодіжними, учнівськими делегаціями, налагодження прямих контактів у галузях культури і мистецтв, спорту.


Сторони висловили сподівання, що співпраця між містами-партнерами буде плідною та принесе користь громадам обох міст. В урочистій сесії міської ради також взяли участь голова Підгаєцької районної ради Ірина Баран,начальник відділення поліції Юрій Кунька, начальник пожежної частини Василь Кулявий.
Після офіційного прийому для польської делегації було організовано екскурсію містом, яку провів місцевий краєзнавець Степан Колодницький. Також з метою ознайомлення із культурною спадщиною Тернопілля , учасники делегації відвідали місто Кременець, побували в Кременецькому літературно – меморіальному музеї Юліуша Словацького. Також отримали змогу побачити Вишнівецький палац та Збаразький замок.


У рамках організації дозвілля учасники польської делегації взяли участь у товариському футбольному матчі із збірною командою міської ради, рятувальної служби та комунального господарства.