Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.10.2017

Кубок з міні-футболу серед працівників органів місцевого самоврядування Тернопільського району

https://velykogaivska-gromada.gov.ua/ 

Нещодавно в селі Великі Гаї на місцевому майданчику зі штучним покриттям розіграли Кубок з міні-футболу серед команд працівників органів місцевого самоврядування району та об’єднаних територіальних громад. Захід був присвячений 75-річчю створення УПА.
На участь в турнірі заявилося чотири команди: Тернопільської районної ради, Відділу освіти Тернопільської РДА, Великогаївської і Байковецької ОТГ. Після проведеного жеребкування, команди побачили своїх суперників за кубковою системою. У півфіналах команди показали наступні результати:
Великогаївська ОТГ 1:3 Байковецька ОТГ,
Тернопільська районна рада 1:3 Відділ освіти Тернопільської РДА.
У матчі за третє місце працівники Великогаївської ОТГ з рахунком 4:1 переграли суперників з Тернопільської районної ради, а у фіналі байківчани з мінімальною перемогою 1:0 виграли від команди Відділу освіти Тернопільської райдержадміністрації.
По завершенні матчів розпочалось нагородження команд, яке провів голова районної ради Андрій Галайко та начальник відділу молоді і спорту ТРДА Галина Галич. Командам-призерам були вручені кубки і грамоти.
Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман подарував командам Тернопільської районної ради, Байковецької ОТГ та відділу освіти Тернопільської РДА дерев’яну карту Великогаївської ОТГ на згадку про перший кубок з міні-футболу, який був проведений у Великих Гаях.