Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

31.10.2017

2 листопада відбудеться засідання постійної комісії


2 листопадао 8.45 у 531 кабінеті відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення та учасників АТО і членів їх сімей.
Проект порядку денного
1. Про надання дозволу Теребовлянському психоневрологічному будинку-інтернату на встановлення обладнання оператору мобільного зв’язку на непрацюючій трубі котельні будинку-інтернату.
Інформує директор Теребовлянському психоневрологічному будинку-інтернату Поперечний В.І.
2. Про розгляд пропозицій Тернопільської облдержадміністрації щодо створення реабілітаційного центру для пацієнтів з посттравматичним стресовим розладом на базі Яблунівського обласного комунального дитячого протитуберкульозного санаторію.
Доповідає начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Богайчук В. Г.
3. Про розгляд пропозиції Ради організації ветеранів України щодо проведення урочистих заходів на місцях з вшанування волонтерів, напередодні відзначення 5 грудня Міжнародного Дня волонтера.
Інформує директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Боярський В. А.
4. Про розгляд звернення Брича Б.В. з пропозиціями можливості внесення змін до обласної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2015-2019 роки.
Інформує директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Боярський В. А.