Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

01.11.2017

У Тернополі змагаються юні хіміки з усієї України
http://ippo.edu.te.ua/


Відбулося відкриття XXV фінального етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків, метою якого є не лише пошук, підтримка та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді, а й заохочення її до вибору майбутнього фаху, пов’язаного із освітянськими професіями.
Організаторами турніру виступили Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти.
Учасників – а це 18 команд (90 учнів і 18 керівників) з Вінницької, Волинської, Житомирської, Львівської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької областей, й членів високоповажного журі гостинно прийняла Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка, у якій проходитиме даний захід з 29 жовтня по 03 листопада.
До присутніх з вітальним словом звернулася начальник управління освіти та науки Тернопільської ОДА Хома О.З., відзначивши, що Тернопільщина – це патріотичний край, багатий на пам’ятки історії та культури, які варто відвідати учасникам команд, які є гостями нашого міста. Зауважила, що хімія – один із предметів царини точних наук, а сучасна освіта потребує професійних вчителів з цього предмету, а також висловила сподівання, що окремі учасники турніру пов’яжуть своє майбутнє саме з даним фахом.
У записі прозвучало вітання учасників команд голови І Всеукраїнського турніру хіміків п. Карпінського, професора Одеського національного університету. Також до присутніх звернулася методист Інституту модернізації змісту освіти Черепіна Н.В., яка представила команди та членів журі, до складу якого увійшли науковці, методисти, учителі й студенти закладів вищої освіти з усієї України й зауважила, що також членами журі стали учні – переможці та призери Всеукраїнського й міжнародного турніру та олімпіади з хімії. Наталя Василівна відзначила, що сьогодні, як ніколи, Україна потребує молодих талановитих людей, і учні, як справжні патріоти, творчою працею спонукатимуть громадянське суспільство до усвідомлення себе як нації, яка здатна побудувати сильну, самодостатню і незалежну державу на засадах толерантності й гідності.
З привітальним словом (в записі) до конкурсантів звернулася колишня учасниця учнівського турніру юних хіміків, методист Одеського національного університету Кисельова А.А., яка зазначила, що сьогодні держава прагне до зміцнення свого наукового потенціалу. Це запорука її розвитку, добробуту громадян, а також необхідна умова визнання іншими країнами світу. Виростити своїх науковців – справа нелегка, і починати її потрібно зі шкільної лави.
Проць Д.І., доцент Східноукраїнського національного університету, голова журі, щиро подякував управлінню освіти і науки Тернопільської ОДА, Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти, управлінню освіти і науки Тернопільської міської ради, ТКМЦ НОІМ за допомогу в організації проведення турніру, дирекції гімназії й педколективу закладу, які люб’язно погодилися надати приміщення й техніку для проведення турніру, а також художнім керівникам творчих колективів Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка за чудовий вітальний концерт. Запевнив учасників у тому, що журі неупереджено буде ставитися до всіх команд, побажав школярам успіхів, всіляких злетів та омріяних перемог, а членам журі – плідної праці.