Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

01.11.2017

Тернополяни взяли участь у міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби «Кубок Карпат»

 

         В Ужгороді після довготривалої перерви відбулися міжнародні змагання зі спортивної ходьби «Кубок Карпат».

               Збірні команди з областей України, а також гості з Латвії та Угорщини виборювали медалі на дистанціях 10 км, 5 км, 3 км та 2 км серед різних вікових груп.

             Не зважаючи на прохолодну осінню погоду та дощ, який не вщухав зранку і до вечора, скороходи у окремих видах показали досить високі результати.

             Команду Тернопільської області  на цих змаганнях представляли учні-спортсмени КУТОР обласної ДЮСШ з літніх видів спорту  під керівництвом тренера-викладача Віри Зозулі  і добилися хороших результатів. Так Назар Савків на дистанції 10 км з результатом 47.47  (серед юніорів) зайняв ІІІ – місце, 4 – місця на дистанції 2 км  серед дівчат ( у своїх вікових групах)  зайняли Софія Павловська  з результатом 12.58 та Олександра Франків її результат 11.08.  5- місця на дистанції  2 км  вибороли Люба Губанова (11.19) та Денис Янусь (11.51). Денис вперше приймав участь у всеукраїнських змаганнях і показав хороший результат. Залікові пункти  в «скарбничку» нашої команди принесли Інна Козицька та Іван Ніколайчук.

              У командній боротьбі перемогу здобула команда Івано - Франківщини, другими стали господарі «Кубку Карпат», третіми – львів’яни. Наша команда зайняла 5 загальнокомандне місце з 157 пунктами, поступившись 4 очками  спортсменам  Житомирської областей  які зайняли  4 місце.