Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

02.11.2017

Першими депутати розглянули господарські питання 

Обговоривши проект порядку денного, депутати внесли свої пропозиції – додали деякі питання, деякі перенесли на наступне пленарне засідання, деякі зняли зовсім, та проголосували за нього.

Під час сесії слово надали представникам громадськості: учасникам АТО, ветеранам Афганістану, Самооборони тощо; села Стінка Бучацького району. Активісти передали свої звернення.

Першими було вирішено розглянути господарські питання, зокрема питання про затвердження угод між районними, міськими, селищними, сільськими радами та Тернопільською обласною радою щодо співфінансування проектів, у тому числі, які реалізовуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та інші. Також прийняті рішення стосовно міжбюджетних трансфертів.

Сесія надала згоду на виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земель, які перебувають у постійному користуванні комунальних установ облради, дозволи на списання застарілого обладнання, на прийняття від замовника - управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області об’єкт «Будівництво  оперативно-диспетчерської  служби (ОДС) центру екстреної медичної  допомоги та медицини катастроф Тернопільської області" за адресою вул.Рєпіна,11, м.Тернопіль та підключення ОДС  до телекомунікаційної мережі загального  користування м.Тернопіль.