Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

08.11.2017

КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» під час осінніх канікул провела «Особисту першість з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

 

  З метою підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи на відділенні легкої атлетики, мотивації юних спортсменів  КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» 03 листопада 2017 року під час осінніх канікул провела «Особисту першість з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н., 2003-2004 р.н., 2005-2006 р.н., 2007 р.н. і молодші – присвячену Дню захисника України та Українського козацтва». В манежі та на майданчику для штовхання ядра ТНПУ імені В.Гнатюка  спортсмени змагалися в  бігу на 60 м,стрибках у довжину, штовханні ядра , спортивній ходьбі. В змаганнях прийняло участь 103 легкоатлети спортивної школи і ОДЮСШ м.Тернополя.

 

  Переможцями у своїх вікових групах та видах програми стали:

 

Спортивна ходьба (500 м) –дівчата:

-          Павловська   Софія    2002 р.н.; ( тренер Зозуля  Віра)

-          Франків Олександра 2004 р.н. ( тренер Зозуля  Віра)

-          Крячкова       Софія   2007 р.н.;  ( тренер Зозуля  Віра)

 

Спортивна ходьба  (500 м) –хлопці: 

      -    Янусь Денис             2004 р.н.    ( тренер Зозуля  Віра)

 

Біг 60 м  – дівчата:

-          Слободян  Яна          (10:06)  2006 р.н. і мол.   (тренер  Панасюк  Іван)

-          Бубнів Христина       (9:03)   2004 – 2005  р.н. (тренер  Ситарчук Микола)

-          Драгунцова  Віка       (8:53)   2002 – 2003  р.н. (тренер Гавронська Наталія)

-           

Біг 60 м – хлопці:

-          Міхєєв  Матвій                 (9:30)  2006 р.н. і мол.  (тренер Данилюк Олег)

-            Пухонський  Роман      (8:50)  2004 – 2005  р.н. (тренер Гавронська Наталія )

-    Танасійчук  Ігор              (7:55)  2002 – 2003  р.н. (тренер Гавронська Наталія )

 

Стрибки в довжину– дівчата:

-          Слободян Яна             (3:18 м)     2006 р.н. і мол.  (тренер Панасюк  Іван)

-          Савків Андріана          (3:84 м)     2004 – 2005  р.н  (тренер Рибій Назарій)

-          Драгунцова  Віка       (4:33 м)     2002 – 2003  р.н. (тренер Гавронська Наталія)

 

Стрибки в довжину– хлопці

-          Фурсик Валентин            (3:25 м)    2006 р.н. і мол. (тренер Гавронська Наталія)

-            Пухонський  Роман         (4:59 м)    2004 – 2005  р.н. (тренер Гавронська Наталія )

-           Танасійчук  Ігор                (5:70 м)   2002 – 2003  р.н. (тренер Гавронська Наталія )

 

Штовхання ядра – дівчата:

-          Кравець Софія                          (8:55 м)     2004 – 2005  р.н. (тренер Шмуляєва Галина)

-          Мітюрьова Вікторія           (10:41 м)   2002 – 2003  р.н. (тренер Шмуляєва Галина)

 

Штовхання ядра –  хлопці:

-          Кавулич Вадим                     (6:02 м)  2006 р.н. і мол.  (тренер Яковів Василь)

-          Навроцький Олексій            (8:55 м)   2004 – 2005  р.н. (тренер Шмуляєва Галина)

-          Остапишин Вадим               (10:82 м)   2002 – 2003  р.н. (тренер Панасюк  Іван)