Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

09.11.2017

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Від імені депутатів Тернопільської обласної ради, від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Це свято тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Це свято тих, хто за покликанням серця присвячує своє дозвілля мистецтву, намагається реалізувати себе як особистість через творчість.

«Там, де є українці, там завжди є мистецтво», – так зазначав Юрій Липа. Невичерпно багатий культурно-мистецький спадок нашої держави зачаровує і підкорює світ, змушує його поважати нас як націю, як державу. Україна подарувала світові безцінні перлини музики і пісні, танцю і живопису, літератури та архітектури, образотворчого мистецтва, театру та кіно, народних ремесел і творчості. Вони були, є і будуть виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Задля цього працюють митці, аматори, працівники клубних установ, бібліотекарі, фахівці музейної справи, викладачі мистецьких навчальних закладів – усі, кого об’єднує творчість, кому випала висока та світла місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Неоціненна ваша місія і у важкі для всієї нашої громади часи – неоголошеної війни. Поетичне слово, патріотична пісня, ніжна мелодія батьківського краю надає сили, підтримує, допомагає бійцям на лінії розмежування. Ваша творчість не раз рятувала наших солдатів від зневіри та відчаю, допомагала вижити, кликала на подвиг. Земний уклін вам за це.

Прийміть слова вдячності за високе служіння мистецтву, невтомний творчий пошук, самовідданість і подвижництво, за збереження народних традицій, любов до животворних джерел народного мистецтва.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту й нових мистецьких звершень в ім’я України, в ім’я нашого краю.

 Голова Тернопільської обласної ради              Віктор Овчарук