Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

13.11.2017

Голова обласної ради взяв участь у прес-конференції, присвяченій питанням реформування галузі охорони здоров’я

Сьогодні, 13 листопада, відбулася прес-конференція голови обласної ради Віктора Овчарука, заступника голови ОДА Юрія Юрика та начальника управління охорони здоров’я Володимира Богайчука. Журналісти Тернополя отримали чергову можливість поставити запитання, що стосуються реформування галузі медицини в області.

Свою оцінку Закону «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» дав голова обласної ради Віктор Овчарук:

«Прийняття цього Закону стало першим поштовхом до поетапних, але кардинальних перетворень у галузі охорони здоров’я. Одним із кінцевих результатів цих змін має стати те, що близько 80% пацієнтів будуть розпочинати та завершувати курс лікування на його первинній ланці. Цьому, в свою чергу, сприятиме укладений контракт пацієнта з конкретним лікарем, до якого людина звертатиметься при першій ж необхідності.

Також, Закон передбачає впровадження страхової медицини, тобто держава гарантуватиме часткову оплату лікарських послуг та медикаментів. Для цього розробляється гарантований пакет медичної допомоги, що включатиме первинну та екстрену допомогу, основні види амбулаторних послуг та стаціонарної допомоги.

Якщо ж говорити глобальніше, то впровадження змін, передбачених в Законі, спрямує виділені кошти на лікування, а не на утримання медичних закладів».