Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.11.2017

Відбувся обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп'ютерної техніки

http://obltechnik.te.ua/  

12 листопада 2017 року відбувся обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп'ютерної техніки, приурочений Дню Гідності і Свободи. Тридцять чотири учасники протягом дня розв'язували складні завдання з програмування, WEB-дизайну та офіс-менеджменту.
Тернопільський обласний комунальний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) та Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя у навчальних класах та лабораторіях прийняли п'ятнадцять команд з області та міста Тернополя.
На відкритті прозвучали слова вдячності усім героям України, зокрема, Тернопільщини. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за майбутнє України.
Учасників конкурсу привітали: в.о. начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Зварич Г.В., декан факультету комп'ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії Тернопільського національного технічного університету ім. І Пулюя Баран І.О. та директор ТОКЦНТТШУМ Кохан Й.І.
Учасники протягом дня розв'язували складні завдання з програмування, WEB-дизайну, офіс-менеджменту та захищали домашні завдання.
Сподіваємося, що саме на таких конкурсах дівчата та хлопці відчують наскільки потрібна їх творчість сьогодні та долучаться до інтелектуального потенціалу держави.
Результати конкурсу будутьрозміщені на сайті центру.