Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

06.12.2017

У Тернополі з'явилася ЛОР-клініка найвищих стандартів

Сьогодні Тернопільщина поповнилася медичним закладом, рівень якого відповідає нормам найвищих європейських стандартів. Зокрема, йдеться про медичний центр Клініка Стахіва "До і Після". 

У клініці можна отримати  консультацію ЛОРа. Лікарі-професіонали виконають операції в біляносовій пазусі, порожнині носа (FESS), під час яких використовують новітню відеоендоскопічну техніку (наприклад такі технології як коблатор та лазер і т.д). Саме такі операції рекомендується проводити для людей, які страждають хронічними захворюваннями носа.

Також медичний центр пропонує великий набір послуг у сфері пластичної хірургії, адже операції проводять кращі пластичні хірурги України.

Тут надаються послуги найсучаснішої хірургічної допомоги для дітей, видаляють аденоїди, використовуючи шейвер, коблатор, який контролюється відеоендоскопічним способом, а при клаповухості проводять пластику вушних раковин.

Також надають послуги з естетичної косметології,  такої актуальної сьогодні. Крім цього, у клініці  використовуються лише сучасні способи для діагностування та лікування усіх дитячих захворювань.

До привітань працівників клініки з нагоди відкриття долучився голова обласної радии Віктор Овчарук:

"Шановний пане Олеже,  медичний персонал клініки, дорога Тернопільська громадо!

Радий вітати нас усіх із відкриттям ЛОР-клініки найвищих стандартів. Тут є усе для надання краянам якісних медичних послуг - найсучасніше обладнання, досвідчений персонал, комфортні умови.

Адже "До і Після" пропонує великій набір послуг, використовує  найсучасніші методи лікування та діагностування. Вони необхідні, щоб визначити реальний діагноз захворювання у сфері терапевтичної допомоги, а також хірургічної та консультативної.

Вважаю, що  для краян - це своєрідний подарунок, адже кваліфікований і доброзичливий персонал, якісні послуги, передове обладнання стануть запорукою швидкого одужання.

Тож бажаю клініці процвітання, медичному персоналу - успіхів, а тернополянам звертатися сюди лише для профілактики та консультацій. Здоров’я усім, щастя, злагоди та миру!"

Фотозвіт: