Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

07.12.2017

Увага! 14 грудня відбудеться конференція на тему «Децентралізація, управління землями та розвиток громад»

14 грудня, у Києві відбудеться конференція «Децентралізація, управління землями та розвиток громад». Учасники в інтерактивній формі зможуть обговорити актуальні питання зазначеної теми та поділитись досвідом з високопосадовцями та експертами.

Захід організовує Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад спільно з Проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (ARDS).

Організатори пропонують зупинитися на таких важливих темах, як поширення кращих практик та універсальних інноваційних рішень ефективного використання та захисту земель в умовах децентралізації, а також нових можливостей розвитку територіальних громад із залученням інвесторів.

До участі запрошені спікери з експертного та владного середовища. Так, очікуються Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Макисм Мартинюк, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства в України, Сюзан Косінскі, Голова Місії USAID в Україні, Сергій Кубах, експерт з управління дердавними ресурсами та інші.

Зареєструватися можна до 1 грудня включно, натиснувши СЮДИ. Проїзд компенсується. Для учасників з віддалених регіонів передбачено проживання.

Також можна ознайомитись з Порядком денним та Інфографікою.

Нагадаємо, що 10 листопада цього року між Українською асоціацією районних та обласних рад та Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад підписаний меморандум про співпрацю.

Докладніше: http://uaror.org.ua/