Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

07.12.2017

«Для усіх нас першочерговим обов’язком є захист інтересів громади»

Вважає голова обласної ради Віктор Овчарук. На цьому очільник облради наголосив під час урочистих зборів з нагоди Дня місцевого самоврядування, які відбулись у Тернопільській обласній філармонії.

 

 

 

 

На відзначення професійного свята до Тернополя з’їхались делегації з усіх районів, міст та містечок краю, голови об’єднаних територіальних громад. Привітати працівників представницької влади прийшли керівники виконавчої влади, держаних установ, силових органів, громадськості.

Звертаючись до колег-депутатів, Віктор Овчарук зазначив: «Попри різноманітні труднощі, 2017 рік став початком впровадження реформ у краї та показав позитивні сторони їх реалізації. Відтак зміни, що відбуваються, стали відчутними – значно зросли бюджети громад, якісним стало управління ними, впроваджується електронна медицина, громади отримують шкільні автобуси, будують нові ЦНАПи, відкривають пункти пожежної безпеки, патрульної поліції, екстреної медичної допомоги. Таким чином поліпшується якість життя краян.  Саме задля втілення волевиявлення народу, громада довірила органам місцевого самоврядування вирішення найважливіших питань соціально-економічного та культурного життя. 

Звичайно, є і проблемні моменти. Триває клопітка та непроста робота щодо секторальної децентралізації. Громади завершують формувати мережі закладів галузей охорони здоров?я, освіти, культури, системи житлово-комунального господарства та вчаться ефективно ними управляти.

Сьогодення потребує також реформування місцевих бюджетів, в основі якого має бути соціально-економічний розвиток адміністративно-територіальних одиниць з урахуванням удосконалення міжбюджетних відносин.   

Депутати рад усіх рівнів Тернопільщини, попри розмаїття політичних поглядів, думок щодо напрямків розвитку краю, першочерговості завдань, виступають монолітною, стабільною силою, яка стоїть на обороні інтересів краю, впроваджує інноваційні ідеї, приймає необхідні для успішної життєдіяльності області та краян рішення.  Впевнений: для усіх нас першочерговим обов’язком є захист інтересів громади, забезпечення добробуту краян, які делегували нам право приймати управлінські рішення. І ніякі партійні чи ще якісь політичні вигоди не зможуть нам у цьому стати на заваді.

Ще раз вітаю вас із фаховим святом.  Бажаю вам добра, здоров’я та нових звершень. Нехай реалізовуються усі ваші задуми та плани, а у родинах панує мир, злагода та достаток. Однодумців вам та підтримки краян! Дякую усім за спільну працю для громади, для її людей,  для області, для України».

Голова обласної ради вручив відзнаки кращим представникам місцевого самоврядування області.

Привітали депутатів із професійним святом голова обласної державної адміністрації Степан Барна, секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада, очільник ГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» Ігор Процик, який закликав голів рад різних рівнів залучати до своєї діяльності молоді кадри.

Керівник ОДА заначив, що в області відчутні позитивні зміни як наслідок впровадження реформ і потрібно й надалі всім спільно працювати, щоб на Тернопільщині жилось значно краще, та вручив державні відзнаки та відзнаки облдержадміністрації.

 

 

 

 

Урочистості продовжились святковим концертом.