Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.12.2017

Віктор Овчарук: «Першочерговим обов’язком органів місцевого самоврядування є захист інтересів громади»

На цьому наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук під час засідання Тернопільської обласної асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Тернопільщини». Учасники зустрічі вели мову про входження до складу постійних комісій Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», а також підбили підсумки року, що минає, обговорили проблемні питання соціально-економічного розвитку області.

«2017-ий став роком реального впровадження реформ, - наголосив Віктор Овчарук. – Зміни стали відчутними в усіх галузях та напрямках. В області створено 40 об’єднаних територіальних громад, і більшість з них успішно працює, Значно зросли бюджети громад, вони мають можливість відкривати ЦНАПи, відділення поліції, пожежної охорони, медичної допомоги, ремонтувати дороги. Такі позитивні зміни відбуваються в усій області, і це є конкретним результатом адміністративної реформи, діяльності органів місцевого самоврядування, найпершим обов’язком яких є захист інтересів громади».

На зустрічі обговорювалися і проблемні питання, які виникають на місцях під час впровадження освітньої, медичної реформ, формування мережі закладів галузей охорони здоров?я, освіти, культури, системи житлово-комунального господарства, управління ними.

«Це непроста та копітка робота, - зазначив Віктор Овчарук. – Успіх реформ залежить від багатьох чинників, серед яких – і донесення їх суті до громади, обговорення з нею проблемних моментів, спільний пошук оптимального рішення. І у цьому напрямку вагомою є діяльність органів місцевого самоврядування, які обрала громада і яким делегувала прийняття управлінських рішень».

Голова обласної ради поінформував присутніх про роботу обласної ради, діяльність депутатських комісій, прийняті рішення тощо. А також закликав до спільної праці на благо громади Тернопільщини.