Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.12.2017

Нове відділення анестезіології та інтенсивної терапії урочисто відкрили в обласній клінічній лікарні Тернополя

Участь у заході взяла і в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, керівництво області, медики, духовенство, громадськість.

Центр оснащений інноваційним обладнанням, з повністю реорганізованим приймальним відділенням, складовою якого є відділення інтенсивної терапії для хворих з політравмою, операційний блок для виконання невідкладних маніпуляцій та хірургічних втручань при черепно-мозковій травмі, травмі грудної клітки, травмі органів черевної порожнини та скелетній травмі; відділенням ортопедичного стаціонару з операційним блоком на чотири операційних, укомплектованих найсучаснішим обладнанням, що дає можливість виконувати високотехнологічні хірургічні втручання у пацієнтів з переломами кісток тазу, хребта та кінцівок.

У структурі стаціонару працює підрозділ реабілітації, що займається реабілітацією пацієнтів з перших днів після травми до повного відновлення функції; відділення стаціонару торакальної хірургії, нейрохірургії, абдомінальної та судинної хірургії.

"Отримавши мандати довіри від виборців у 2015 році, ми поставили собі амбітну, сміливу мету – відкрити в області найсучасніший інноваційний медичний центр з новітнім обладнанням. Багато хто не вірив у реальність таких масштабних планів. Нам дорікали нестачею коштів, малими бюджетами, відсутністю фахівців, та, докладаючи чималих зусиль, ми це зробили, - наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. -  І це означає, що область та наше суспільство в цілому рухається вперед, до кращого, успішнішого, якіснішого життя. У ці передсвяткові дні, проводжаючи 2017 рік, сміливо можемо сказати, що в області зроблено чимало, особливо у галузі медицини. До прикладу - у Збаразькому районному центрі первинної медико-санітарної допомоги відкрили електронний реєстр пацієнтів, у Більче-Золотецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні реабілітації – два нових відділення водолікування та діагностики та відділення СІПАП-терапії, оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Тернополі, чимало амбулаторій та ФАПів у сільській місцевоті, закуплено найсучасніше обладнання для багатьох медичних закладів області тощо. Сьогоднішнє відкриття, так би мовити, апофеоз зробленого у галузі охорони здоров’я. Недарма вкладено чимало коштів та зусиль, адже: на реконструкцію було використано 4 400 000 грн. бюджетних коштів та 1 500 000 грн. позабюджетних коштів.  Ми і надалі працюватимемо у цьому напрямку. Тож бажаю успішної роботи Центру, а його колективу - натхнення та сил".

На важливості сворення центру політравм у Тернополі наголосила і в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун: «Без належної допомоги ми втрачаємо вдвічі більше людей, яких могли б врятувати. Тож відкриття нового відділення – це дуже важливе досягнення, яке допоможе рятувати більше життів.

Тут є все належне обладнання, але головне - підготовка людей, які будуть рятувати пацієнтів. Багато з медиків, які працюють у цій лікарні, пройшли курси підтримки життя під час травми. Бо це - дуже специфічна допомога. Вона має надаватися комплексно та системно.

Зараз у лікарні є необхідне обладнання, яке дозволить надавати допомогу за міжнародними стандартами. Але важливо тепер сконцентруватися й на наданні допомоги на догоспітальному рівні. Бо 75 % пацієнтів помирають ще до того, як потрапити в лікарню.

Будемо продовжувати спільно працювати над змінами, щоби наші пацієнти могли отримати все необхідне».

ФОТОЗВІТ: