Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.12.2017

Духовенство, влада, громадськість склали спільну молитву за Україну і Тернопільщину

У Тернополі відбувся молитовний сніданок, який об’єднав владу, духовенство, громадськість у молитві за мир в Україні, за розвиток нашого краю і держави, за порозуміння. Участь взяли священнослужителі, керівництво області, народні депутати, в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, депутати обласної та міської рад, матері загиблих Героїв, військовослужбовці. Присутні говорили про ті виклики, які постали перед суспільством, про духовне єднання та  копітку спільну працю заради майбутнього нашої держави.

«У ці важливі, освітлені предвісником великого свята  - Різдва Христового та Нового року -  дні щиро бажаю всім нам, усій Тернопільській громаді – миру, широко відкритих і вагомих перспектив розвитку та гідного рівня життя. Виповнилося два роки роботи  обласної ради шостого скликання. Депутати, попри розмаїття політичних поглядів, думок щодо напрямків розвитку області, першочерговості завдань, виступають монолітною, стабільною силою, яка стоїть на обороні інтересів краю, впроваджує інноваційні ідеї, приймає необхідні для успішної життєдіяльності області рішення, щоразу отримуючи новий досвід, - зазначив очільник обласної ради Віктор Овчарук. - Нинішні часи нелегкі як для країни в цілому, так і для нашої області.

Адже це часи серйозних змін: насамперед – це початок активного впровадження реформ. Хочу до усіх звернутися словами митрополита Андрея Шептицького: "Хто на своєму місці працює для добра народу, виконуючи сумлінно обов'язки, той є ліпшим патріотом, ніж той, хто багато говорить, а мало робить". Пам’ятаймо про це, діймо так – і з Божою поміччю все нам стане до снаги!»

Віктор Овчарук подякував усім, хто трудиться на благо нашого краю та держави. А також тим, хто нині боронить її від ворога.

«Споглядаючи пройдений шлях, та той, що лежить перед нами, ми з надією на Божий захист та великою вдячністю думаємо про тих хоробрих краян, які захищають цілісність та суверенітет України на сході. Своїми діями вони, як і ті, хто склали свої життя в ім’я Вітчизни,  показали взірець служіння рідній землі. Ми шануємо їх, бо вони – охоронці нашої свободи, вони втілюють у собі ідею служіння країні, бо Господь говорить: «Поправді кажу вам, немає більшої любові над ту, коли хто душу свою віддасть за друзів своїх». Їхній приклад – основа виховання майбутніх поколінь», - додав Віктор Овчарук.