Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.12.2017

Товариство «АГРО-РОСЬ» відзначає перше 15-річчя

Урочистості відбулися у будинку культури села Качанівка Підволочиського району, у переповненому залі якого зібралися працівники агропідприємства, мешканці Качанівки та навколишніх сіл, тернопільські аграрії, депутати обласної ради. Привітав із ювілеєм «АГРО-РОСЬ» очільник обласної ради Віктор Овчарук.

«Ваше агропідприємство - одне з найсучасніших, соціально відповідальних агропідприємств Тернопільщини. І ще приємніше те, що очолює його депутат обласної ради, справжній господарник Олександр Самсоненко, - наголосив Віктор Овчарук. - Нині АГРО-РОСЬ успішно розвивається та розбудовується, незважаючи на певні кризові моменти, вирощує зернові та технічні культури, ягоди, засаджує сади, поповнює місцеві бюджети. Сотні місцевих мешканців мають роботу, а значить, живуть, виховують дітей, навчають їх, доглядають старших, будуються. Викликає велику повагу і те, що значну увагу підприємство приділяє соціальній сфері. Ремонтуються дороги, надається підприємством безкорислива допомога місцевим школам, садочкам, медичним закладам. І, звичайно, нашим захисникам. Знаю, що для потреб учасників АТО надано чимало продовольства та амуніції, запасні частини для техніки, дизельні генератори, тепловізори тощо. І за це низький уклін і керівнику, і усім працівникам підприємства. Від щирого серця вітаю Вас із 15-річчям утворення товариства «АГРО-РОСЬ». За цей час – не такий уже й великий для підприємства – Ви зуміли створити успішне і потужне товариство, відоме не лише в області, а й далеко за її межами. Бажаю Вам подальшого процвітання, нових успіхів та досягнень. Нехай зреалізовуються усі Ваші плани та задуми і постійно зростає добробут тих, хто поруч з Вами трудиться на благо нашої Тернопільщини, на благо України».