Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

27.12.2017

Змагалися юні велосипедисти

Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді провів змагання з велосипедного туризму, присвячені Дню Соборності України та 80-річчю від дня народження Героя України В’ячеслава Чорновола.

Учасники  трьох вікових груп змагались на дистанції «Фігурне водіння велосипеда».

У віковій групі 10-12 років серед дівчат переможну стрічку першості перетнула Тетяна Кучма, а друге і третє місця здобули Дарина Фігурська та Уляна Уніят. Серед хлопців першість очолив Олександр Блотний, а друге і третє місця Богдан Снігур і Данило Протасевич;

Серед  13-15-річних серед дівчат переможцем стала Інна Матвіїв, а друге і третє місця вибороли Аліна Пицишин та Богдана Пакулець.  Серед хлопців першість  очолив Володимир Рудик, а друге і третє місця здобули Ілля Дацій та Дмитро Лисий.

У віковій групі  16-18 років серед дівчат першою булаХристина Вар’ян, а на другій сходинці Тетяна Куцик. Серед юнаків першість  очолив Олександр Яровець, а друге і третє місця здобули Іван Мурзін та Михайло Грухін.

У змаганнях взяли участь вихованці Почаївського будинку дитячої творчості. У віковій групі 10-12 років І місце здобув Власій Цеберській,  13-15 років - переможну сходинку посів Дмитро Струсь та Костянтин Задибчук, третє місце виборов Денис Котович.

 

http://www.centr-tur.te.ua/