Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

09.01.2018

Різдвяна зустріч із вчителями з Луганщини

Відчути дух Різдва, ближче познайомитись із західноукраїнськими новорічними та різдвяними обрядами і звичаями приїхала на Тернопілля делегація Щастинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Луганської області.

Викладачі школи-інтернату  відвідали обласну раду, де зустрілись із очільниками краю – головою обласної ради Віктором Овчаруком та головою ОДА Степаном Барною.

Гості розповіли про свій навчальний заклад, поділились проблемами та сподіваннями, а також подякували за запрошення та допомогу тернополян. Зокрема, зазначили, що такі поїздки дуже важливі не лише для  дорослих, а й надто – для дітей, адже вони можуть краще пізнати давню українську культуру.

 До слова, у липні минулого року 20 учнів Щастинської школи-інтернату перебували у Марійському духовному центрі у Зарваниці.

Представники аматорських художніх колективів представили гостям  колядки та щедрівки, вчителі з Луганщини своїми голосами доєднались до учасників  Вертепу.

 

 

 

 

 

Віктор Овчарук, звертаючись до присутніх, підкреслив, що таке велике свято – Різдво - має відчути кожен християнин, та  наголосив: «Це не лише одне з найбільших свят, а й надзвичайно мирне та радісне. Воно покликане дати людям спокій та віру в завтрашній день. Це особливо важливо, коли біля ваших домівок точиться війна, лунають вибухи.

Ми раді з того, що  саме у ці світлі дні ви перебуваєте у нашому краї, що спільно ми долучаємось до великого таїнства – Різдва Христового. Маю надію, що ви донесете ці відчуття до  своїх земляків. Сподіваюся, що  ваше перебування в Західній Україні буде цікавим та насиченим позитивними емоціями, щоб їх ви забрали з собою і вони вас надихали ще протягом довгого часу. І також надіюсь, що Різдвяна молитва наблизить усіх нас до таких довгоочікуваних миру та перемоги».  

На завершення учасники зустрічі обмінялись сувенірами.

Гості вже завтра перебуватимуть на Івано-Франківщині.