Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.01.2018

За участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана у Золотниківській ОТГ  відкрито центр надання адміністративних послуг

У Золотниківській ОТГ (Теребовлянський район) Прем’єр-міністр оглянув техніку, придбану за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування структури ОТГ, взяв участь у церемонії відкриття центру надання адміністративних послуг.

Кабінет Міністрів України знайшов оптимальне юридичне рішення і готовий вже з лютого розпочати процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об'єднаним територіальним громадам. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман:

"Об'єднані територіальні громади зараз управляють територіями в межах своїх населених пунктів. Але голови ОТГ ставлять питання аби землі за межами населених пунктів передати в управління, - сказав Глава Уряду. - Ми знайшли рішення. Я даю доручення Держгеокадастру відвести всю землю ОТГ". Прем'єр-міністр пояснив, що з лютого громади можуть планувати свої території. "З лютого починаємо процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність (громадам)", - наголосив Володимир Гройсман, а ще додав. -Я обіцяв і тримаю слово - підвищення ціни на газ цього опалювального сезону не буде». Він підкреслив, що нова формула ціноутворення на газ має враховувати соціальну складову.

Довідково: Центр надання адміністративних послуг Золотниківської об’єднаної територіальної громади створено відповідно до рішення сільської ради від 23.03.2017 року № 645, за фінансової підтримки Програми „U-LEAD з Європою”, що реалізується Шведським агентством міжнародного розвитку (Sida).

Через ЦНАП планується надавати понад 120 послуг.Рішенням сільської ради від 05.10.2017 № 868-2 затверджено положення про центр надання адміністративних послуг, перелік адміністративних послуг (60 послуг - І етап), зокрема: у сфері реєстрації місця проживання, земельних відносин, будівництва, дозвільні документи, призначення субсидій, довідки (про зареєстрованих за адресою жителів, про участь громадянина України в особистому селянському господарстві, нотаріальні довідки). Розроблено інформаційні та технологічні картки, які розміщено в центрі.

ЦНАП розташований в приміщенні адміністративного будинку Золотниківської сільської ради на першому поверсі та структуровано: зона очікування; зона прийому громадян; бек-офіс (закрита зона); кімната для персоналу. Центр обладнано пандусом, туалетом для осіб з обмеженими можливостями, куточком для дітей. Опалення автономне.

Загальна площа ЦНАП Золотниківської ОТГ складає 160 кв.м, з них 130 кв.м - відкрита зона. Всього в центрі розташовано 5 робочих місць, обладнаних сучасною комп’ютерною технікою. На сьогодні заключено меморандуми з відділами соціального захисту, Пенсійного фонду району, центром зайнятості щодо надання адмінпослуг через ЦНАП. Орієнтовна вартість проекту становить 1,4 млн. грн,в тому числі 584, 628 тис. грн кошти місцевого бюджету. У рамках проекту проведено комплексне навчання працівників ЦНАП.