Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

31.01.2018

У Новий рік з новими творчими планами увійшла комунальна установа Тернопільської обласної ради «Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки»

http://www.teatr.te.ua/  

Новий 2018 рік обіцяє бути цікавим для глядачів Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки. Лялькарі готові радувати своїх прихильників новими постановками.На даний час триває робота над виставою «Принцеса на горошині» Володимира Лісового за мотивами однойменної казки Ганса Крістіана Андерсена. Захоплююча історія про пошуки щирого кохання буде цікавою і дітям, і дорослим. Також у планах Володимира Лісового здійснити постановку відомої усім казки «Ксеня і 12 місяців» за п’єсою Богдана Мельничука.Цього ж року маленькі глядачі та їхні батьки зможуть оцінити дебютну режисерську роботу Дмитра Татарінова «Легкий слон» за п’єсою Михайла Сафронова.Окрім вищезгаданих вистав, митці традиційно працюють над дитячими ранками до дня Св. Миколая та Нового року.Творча група театру готується до участі у кількох міжнародних та всеукраїнських фестивалях, плануються обмінні гастролі з іншими театрами та багато іншого.Отож, Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки чекає на своїх друзів – любителів мистецтва! Новий творчий рік обов’язково принесе багато позитивних емоцій та незабутніх вражень.