Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.02.2018

Постійна комісія з питань охорони здоров’я рекомендує сесії виділити кошти на оздоровлення реабілітованих та потерпілих від політичних репресій

На засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства депутати заслухали звіти про використання коштів обласного бюджету за 2017  рік від управління охорони здоров’я та служби у справах дітей облдержадміністрації. Також було заслухано інформацію про хід обласної програми забезпечення житлом дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, обласної програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності. Усі звіти депутати взяли до відома.

Одноголосно на комісії було підтримане клопотання Відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнське товариство політичних в’язнів і репресованих» у Тернопільській області щодо передбачення в обласному бюджеті коштів в сумі 200 тисяч гривень для оздоровлення у  Центрі реабілітації ветеранів ОУН- УПА «Говерла» Моршина реабілітованих осіб  та осіб, потерпілих від політичних репресій. Відтак, депутати рекомендують Тернопільській обласній раді  підтримати відповідні зміни до обласного бюджету на 2018 рік.

Розглянули члени комісії кілька звернень обласних рад України. Так, рішення Сумської обласної ради «Про звернення до ВРУ, КМУ та МОЗ України щодо негайного скасування змін у системі роботи екстреної медичної допомоги» взято до відома.

Звернення депутатів Миколаївської обласної ради  до ВРУ, обласних рад щодо підтримки проекту Закону України «Про запровадження загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування в Україні» та звернення депутатів Волинської обласної ради до ВРУ та депутатів обласних рад щодо розвитку фармацевтичного самоврядування в Україні  депутати вирішили винести на розгляд сесії Тернопільської обласної ради.

Члени постійної комісії обговорили план роботи Тернопільської обласної ради на 2018 рік і пропонують винести на розгляд такі  питання: про перспективний план розвитку Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні, проблемні питання та шляхи їх вирішення; про стан виконання заходів з реалізації Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я області за 2017 рік і 9 місяців 2018 року; про реалізацію обласної програми «Здоров’я населення Тернопілля 2017-2021» за 9 місяців 2018 року.

Було прийнято ряд господарських рішень, а також затверджено план роботи постійної комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства на 2018 рік.