Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

13.03.2018

Депутати сформували порядок денний восьмої сесії та завершили І пленарне засідання  

До обласної ради звернулися представники профспілки працівників екстреної медичної допомоги та медицини катастроф щодо недостатності коштів. Голова обласної ради прийняв їх заяву, яку буде розглянуто у встановленому порядку.

Порядок денний майже з 50 питань, за пропозицією голови обласної ради Віктора Овчарука, було проголосовано за основу.

Депутати внесли свої пропозиції щодо питань для обговорення та прийняли  порядок денний. Зокрема, Олег Сиротюк, уповноважений представник  депутатської фракції ВО «Свобода», вніс свої пропозиції; заступник голови обласної ради Любомир Крупа запропонував внести питання щодо спортивного комплексу трамплінів у Кременці.

Голова ОДА Степан Барна  привітав присутніх із перемогою тернопільського біатлоніста Тараса Радя, який здобув золото на ХІІ паралімпіад у Кореї. Депутати оплесками підтримали вітання.

Також було внесено у прядок денний сесії і пропозицію Михайла Тимошика щодо червоно-чорного прапора як прапора боротьби українського народу.

Про Тернопільський аеропорт та його життєдіяльність питання запропонував внести у порядок денний перший заступник голови обласної ради Василь Деревляний.

Голова обласної ради зачитав інформацію про зміну уповноваженого представника  депутатської фракції партії «Громадянська позиція». Тепер цю фракцію очолюватиме Олег Шуляр.  

На цьому перше пленарне засідання восьмої сесії обласної ради було завершено. Дату наступного буде повідомлено додатково.