Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

13.03.2018

Фотодокументальну виставку «Українська Повстанська Армія - відповідь нескореного народу» встановлено у холі сесійної зали

Громадські активісти, депутати обласної ради, керівники державних органів краю, усі запрошені на восьму сесію мали змогу ознайомитись із інформаційно-просвітницькими стендами, які розповідають про боротьбу повстанців проти нацистського та комуністичного тоталітарних режимів.  

Експозиція підготовлена  Українським інститутом національної пам’яті,  Центром досліджень визвольного руху. На пересувних стендах розміщений багатий матеріал, присвячений УПА, який засвідчує, що «…близько ста тисяч молодих хлопців та дівчат кинули виклик обом головним учасникам війни, обом тоталітарним режимам – нацистському та комуністичному. Вони стали воїнами Української Повстанської Армії. Це військове формування було не найбільше серед тих, щ зійшлися у смертельному герці на українській землі, але було найважливішим, адже УПА була єдиною армією в Другій світовій війні, створеною самими українцями», яка воювала за незалежність України. Експозиція подорожуватиме краєм, її зможуть побачити жителі усієї області.