Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

16.04.2018

Формування інфраструктури громади як запорука її розвитку

У Лановецькій міській раді відбулася зустріч міського голови Романа Казновецького з начальником управління регіонального розвитку, містобудування, архітектури та будівництва департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження ОДА Олександром Королюком та представником Відокремленого підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Тернопільській області Наталією Онищук.

На нараді йшлося про порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, спрямованої на формування інфраструктури ОТГ у цьому році. Наголошувалося, що механізм отримання субвенції відбуватиметься в три етапи і передбачає подачу проектної заявки, в якій зазначаються загальні характеристики проекту.

Зазначимо, що міська рада має намір закупити автогрейдер за рахунок такої субвенції і це дасть змогу профілювати і планувати укоси і площі, переміщувати і розрівнювати сипучі будівельні (інші) матеріали, сніг, грунт, виконувати поставлені завдання з меншими експлуатаційними витратами. Дороги населених пунктів Лановецької об’єднаної територіальної громади зараз не у найкращому стані і придбання зазначеної техніки дозволить оперативно та якісно покращувати дорожнє покриття. Відтак, це буде наступним важливим кроком, спрямованим на вирішення першочергових проблем місцевого населення.

http://lanmisto.gov.ua/