Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.04.2018

Тернопільських призовників провели до війська

 

Триває весняна призовна кампанія. Сьогодні, 12 квітня, з обласного збірного пункту Тернопільського військкомату  першу групу юнаків урочисто проводжали до армії родини, друзі, духовенство та представники влади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Ви, як справжні чоловіки та відповідальні громадяни своєї держави, будете виконувати  священний обов’язок – навчитеся захищати свою землю, а відтак, - свій дім, свою сім’ю, - наголосив, звертаючись до новобранців, голова обласної ради Віктор Овчарук. -  Служіть чесно і з гідністю виконуйте поставлені державою завдання. Міцного вам здоров’я на цьому важливому етапі життя. Щиро дякую батькам, які виховали славних і мужніх синів».

Військовий комісар Тернопільського обласного військкомату Леонід Нечепорук наголосив, що жоден із строковиків не служитиме у районі проведення АТО – вони виконуватимуть завдання у пунктах постійної дислокації військових частин, які розташовані за сотні кілометрів від місця конфлікту.

Тернопільські призовники вирушили сьогодні до навчальних центрів ЗСУ.  

Впродовж квітня-травня, доки триватиме весняний призов, до лав Збройних Сил та інших військових формувань України планується відправити понад 400 мешканців області віком від 20 до 27 років, повідомляють у військкоматі.