Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

17.04.2018

«До щастя Вітчизну свою поведу!» – під таким гаслом у Підгайцях відбулося святкування Дня Першої Пластової Присяги 2018, присвячене пам’яті пл. сен. Володимира Федорчука

Захід вражав своєю масовістю. Окрім пластунів з усієї Тернопільської Округи, тут зібралися колеги-однодумці зі Львова, Стрия, Хиріва, Чернівців, Кам'янця-Подільського та інших куточків України.
Традиційним вимаршем відвідали могили пл. сен. Володимира Федорчука і пл. прих. Максима Скасківа. Після цього пластуни пройшли вулицями міста до Майдану Незалежності (центр міста), де відбулося урочисте відкриття, молитва і благословення, іменування та заприсяження. Взявши участь у висадженні липової алеї, пластуни, віддала шану пам’яті Володимира Федорчука, пластуна-сеньйора, який був талановитим виховником та борцем за волю України, членом куреня «Сіроманці», учасником Майдану та учасником бойових дій на сході України.
Всі присутні на заході взяли участь флеш-мобі "Пластова гаївка". На ДППП 2018 були передбачені розваги для всіх і кожного, тому з 14:30 до 18:30 діяли активітети. Провід заходу зробив цей час незабутнім, оскільки всі змогли перевірити свою гнучкість, певним чином витривалість, особливість складу розуму, сталеві м’язи, вправніть золотих рук, орлину точність очей, перевтілення, впевненіcть в собі, стресостійкість та рівень власного екстриму, а найголовніше віднайти втрачені скарби підгаєцьких Князів!
Протягом часу проведення активітетів на Майдані Незалежності діяло Пластове містечко, виставка художніх робіт пл. сен. Володимира Федорчука та Ярмарок.
Увечері загорілась справжня пластова ватра з найбільшим розмаїттям пісень, музики та ігор!