Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

16.05.2018

У Тернополі змагались з орієнтування у паркових зонах

http://www.centr-tur.te.ua/  


Традиційні змагання першість області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», присвячені Дню матері, відбулися у парку «Національного відродження», зібравши різновікову команду прихильників здорового способу життя та жаги до перемоги.
Цьогоріч неспекотний весняний день з краплинами дощу, урочистий настрій відкриття та інтрига нагород, спонукали до перемоги.
І ось момент старту настав, поставивши перед кожним випробування, а саме пошук контрольних пунктів, що були розташовані на теренах парку.
Молодшим учасникам вікових груп 10-14 років, 35 річним і старшим, а також сімейним парам, необхідно було віднайти їх за вибором, для решти вікових груп - у заданому напрямку із поступовим зростанням номерів. Ті учасники, які більше віднайшли за коротший проміжок часу, здобули почесні місця у турнірній таблиці.
У віковій групі 10-12 років серед дівчат переможцем стала Ольга Фероян, а відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Вікторія Камінська та Наталія Богун.
Серед хлопців у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Дмитро Перець, а ІІ і ІІІ місце здобули Максим Собчак та Любомир Коваль.
У віковій групі 13-14 років серед дівчат переможцем стала Лілія Гринчишин, а відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Вікторія Шкільняк та Інна Матвіїв.
Серед хлопців у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Денис Пелехатий, а ІІ і ІІІ місце здобули Максим Кіндзерський та Максим Глухань.
У віковій групі 15-16 років серед дівчат першість очолила Тетяна Бас а призерами стали Катерина Рожко та Тетяна Куцик.
Серед юнаків у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Назарій Кошулинський а ІІ і ІІІ місце здобули Андрій Слота та Олександр Боєчко.
У віковій групі 17-18 років серед дівчат переможцем стала Анастасія Гончар, а призерами на ІІ і ІІІ місцях відповідно Лінда Боєчко та Каріна Ленько.
У віковій групі 19-20 років серед дівчат фінішну стрічку переможно перетнула Оксана Токар.
У віковій групі 21-34 років серед жінок переможцем стала Юлія Радецька, а другу сходинку виборола Юлія Груніна.
Серед чоловіків у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Роман Мороз, а ІІ і ІІІ місце здобули Михайло Онишків та Іван Заставний.
У віковій групі 35 років і старші серед жінок переможцем стала Галина Фалінська, а ІІ і ІІІ місце здобули Алла Боровик та Олена Філенко.
Серед чоловіків у тій ж віковій групі фінішну стрічку переможно перетнув Андрій Легкий.
Окрема категорія спортсменів «сімейні пари» діти віком до 10 років та батьки. У цій номінації переможну фінішну стрічку перетнули сім’ї: Тетяна Грухіна та дочка Вікторія, ІІ місце здобули Тетяна Єрмакова із сином Леонідом.
Захід було організовано спільною працею Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична) та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володимир Ванджура).