Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

21.05.2018

Цьогоріч хор імені Івана Кобилянського відзначає півстолітній ювілей 

З нагоди ювілею аматори виступили перед тернополянами із своєрідним творчим звітом. Залу Тернопільської обласної філармонії наповнили глядачі – вірні поціновувачі таланту хористів. Кожна пісня цього хору розповідає про певні події життя України та сповнена любові до рідної землі, рідного народу. У піснях звучать радощі, мрії, сподівання. Вони викликають у глядачів  сльози радості та усмішки.

Зі святом учасників хору привітав народний депутат Олег Барна.

 

 

 

 

 

 

 

Від обласної ради та  від себе особисто слова вдячності колективу висловив голова обласної ради Віктор Овчарук: «Ваш славний колектив під керівництвом видатного композитора, диригента, заслуженого працівника культури України Івана Кобилянського ще у складні радянські часи ніс людям радість, щирість, рідну українську  пісню, підтримував національні почуття.Адже пісня – то унікальне явище, вияв людської душі. Вона промовляє, дарує естетичну насолоду, єднає серця, зцілює людські душі, виховує патріотизм.

Ваш колектив від перших днів – травня 1968 року – виявляв талант та невичерпну наснагу. Вже з  перших виступів були перші успіхи, але ніколи не було розчарувань, бо у вашому мистецькому колективі підібралися люди, безмежно залюблені в українську пісню, які їй ніколи не зраджували. До того ж, голоси вашого хору понад чверть століття були осяяні самобутнім талантом вашого хорового диригента Івана Йосиповича Кобилянського. І сьогодні ви  постійно несете людям красу і принаду української пісні, ділитесь живою пристрастю, надихаєте, допомагаєте зберегти віру та надію. Ваш багатий репертуар знаходить відгомін в усіх серцях. Різножанрові твори натхненно звучать у неповторному виконанні ентузіастів. Співаючи пісні Івана Кобилянського, ви зберігаєте про нього добру пам’ять, а з інших творів черпаєте і передаєте слухачам цілющу життєву енергію. Велике спасибі та низький уклін вам, вірні служителі пісні!»

Очільник області вручив аматорам відзнаки обласної ради.