Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

21.05.2018

Цьогоріч хор імені Івана Кобилянського відзначає півстолітній ювілей 

З нагоди ювілею аматори виступили перед тернополянами із своєрідним творчим звітом. Залу Тернопільської обласної філармонії наповнили глядачі – вірні поціновувачі таланту хористів. Кожна пісня цього хору розповідає про певні події життя України та сповнена любові до рідної землі, рідного народу. У піснях звучать радощі, мрії, сподівання. Вони викликають у глядачів  сльози радості та усмішки.

Зі святом учасників хору привітав народний депутат Олег Барна.

 

 

 

 

 

 

 

Від обласної ради та  від себе особисто слова вдячності колективу висловив голова обласної ради Віктор Овчарук: «Ваш славний колектив під керівництвом видатного композитора, диригента, заслуженого працівника культури України Івана Кобилянського ще у складні радянські часи ніс людям радість, щирість, рідну українську  пісню, підтримував національні почуття.Адже пісня – то унікальне явище, вияв людської душі. Вона промовляє, дарує естетичну насолоду, єднає серця, зцілює людські душі, виховує патріотизм.

Ваш колектив від перших днів – травня 1968 року – виявляв талант та невичерпну наснагу. Вже з  перших виступів були перші успіхи, але ніколи не було розчарувань, бо у вашому мистецькому колективі підібралися люди, безмежно залюблені в українську пісню, які їй ніколи не зраджували. До того ж, голоси вашого хору понад чверть століття були осяяні самобутнім талантом вашого хорового диригента Івана Йосиповича Кобилянського. І сьогодні ви  постійно несете людям красу і принаду української пісні, ділитесь живою пристрастю, надихаєте, допомагаєте зберегти віру та надію. Ваш багатий репертуар знаходить відгомін в усіх серцях. Різножанрові твори натхненно звучать у неповторному виконанні ентузіастів. Співаючи пісні Івана Кобилянського, ви зберігаєте про нього добру пам’ять, а з інших творів черпаєте і передаєте слухачам цілющу життєву енергію. Велике спасибі та низький уклін вам, вірні служителі пісні!»

Очільник області вручив аматорам відзнаки обласної ради.