Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

22.05.2018

Віктор Овчарук: Дбаючи про комунальні установи та заклади, ми зобов’язані раціонально використовувати бюджетні кошти

 

Голова обласної ради нещодавно відвідав Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти. Ця науково-методична установа є навчальним закладом післядипломної педагогічної освіти спільної власності територіальних громад області. Інститут створений шляхом реорганізації Тернопільського обласного інституту післядипломної освіти і є єдиним в області вищим навчальним та науково-методичним закладом, що здійснює підвищення кваліфікації педагогічних працівників із 44-х спеціальностей, здійснює науково-методичний супровід та реалізацію основних напрямів розвитку і функціонування системи дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти області; забезпечує професійний розвиток педагогічних працівників та керівних кадрів  шляхом запровадження різних форм курсової підготовки та організації науково-методичної роботи у міжкурсовий період; координує роботу районних/міських/ОТГ методичних кабінетів; проводить системну роботу з впровадження нових педагогічних технологій, здійснює науково-методичний супровід дослідно-експериментальної та інноваційної діяльності педагогічних колективів області.  Таким чином він вкрай необхідний педагогічним працівникам краю. У разі відсутності такого закладу вчителі Тернопілля змушені були б проходи курси підвищення кваліфікації далеко за межами області, що створили б значні перешкоди у їх подальшому професійному рості.

На жаль, відсутність власних приміщень призводила до того, що інститут змушений був орендувати приміщення. Попередня оренда обходилась обласному  бюджету більше як півмільйона гривень у рік. Безумовно для області це відчутна сума. Провівши відповідну роботу та перемовини, обласна рада знайшла вихід: сьогодні  Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти орендує за 1 грн. приміщення в Тернопільській дослідній станції Інституту ветеринарної медицини Національної академії аграрних наук України по вул.Тролейбусній,12 площею 319,2 кв.м.

«Зміна орендодавця допомогла вивільнити чималі кошти, ми зможемо направити їх на розвиток установи, поліпшити її матеріально-технічну базу, провести ремонті роботи. Це надзвичайно важливо для освітнього закладу. Тим більше, що саме такий інститут єдиний в області, - говорить очільник обласної ради і додає. - Ми не маємо права нині нераціонально використовувати бюджетні кошти, навіть дбаючи про власні комунальні установи. Обласна рада і в подальшому працювати у напрямку раціонального забезпечення діяльності  мережі своїх комунальних закладів та установ».

Сьогодні у приміщеннях Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти тривають ремонті роботи, і вже незабаром оновлені аудиторії зможуть прийняти вчительство із різних куточків Тернопільщини.

Директор  Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Петровський та заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи, депутат обласної ради Володимир Мисик ознайомили Віктора Овчарука із ходом ремонтних робіт.