Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

29.05.2018

Комісія вирішила утворити робочу групу з підготовки матеріалів для відбору кандидатів на щорічне преміювання Верховної Ради України

 

Відбулося засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту. Депутати розглянули понад двадцять питань, обговоривши які, прийняли відповідні рішення.

Зокрема - слухали заступника голови Тернопільської обласної ради Любомира Крупу «Про розгляд службової записки від 02 травня   2018 року щодо обговорення питання про розроблення вказаного «власного положення» яке випливає з Типового положення «Про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти». Після пропозицій та зауважень члени комісії вирішили: «Доручити Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти підготувати проект положення про конкурс на посаду керівника  державного, комунального закладу загальної середньої освіти».

Також комісія розглянула питання «Про розгляд лист Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти від 02 квітня 2018 року № 04-23/3-372 «Про встановлення щорічної Премії Верховної ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів».

Було вирішено:«Утворити робочу групу з підготовки матеріалів на постійну комісію Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, для відбору кандидатів на щорічне преміювання Верховної Ради України педагогічних працівників загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів та преміювання Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування, у наступному складі:

Любомир Крупа – заступник голови Тернопільської обласної ради – голова робочої групи (за згодою);

Наталія Масник – депутат Тернопільської обласної ради;

Олег Любінський - депутат Тернопільської обласної ради.

Заслухавшипитання «Про розгляд депутатського звернення Мисика Володимира Святославовича від 11 травня 2018 року № 01-02/22-2018 «Про преміювання учнів та вчителів закладів освіти Тернопільської області за результатами ЗНО», комісія вирішила: «1. Підтримати депутатське звернення Мисика Володимира Святославовича від  11 травня 2018 року № 01-02/22-2018 «Про преміювання учнів та вчителів закладів освіти Тернопільської області за результатами ЗНО».

  1.   Рекомендувати Тернопільській обласній раді  розглянути запропонований проект рішення Мисика Володимира Святославовича на найближчому пленарному засіданні сесії обласної ради».