Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

18.06.2018

Відбулось заняття школи педагогічної майстерності для керівників гуртків військово-патріотичного профілю

http://ippo.edu.te.ua/  


У Тернопільській спеціалізованій школі І – ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов з метою підвищення ефективності роботи гуртків військово-патріотичного профілю, ознайомлення з організацією роботи гуртків за програмами «Юний рятувальник» і «Сучасний воїн» було проведено заняття школи педагогічної майстерності для керівників гуртків військово-патріотичного профілю Монастириського, Теребовлянського, Тернопільського районів, ОТГ Коропецької, Микулинецької селищних та Золотниківської, Іванівської, Байковецької, Великогаївської сільських рад на тему «Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд».
Учасники, виконавши Державний гімн України, ознайомилися з організацією роботи і програмою гуртка «Юний рятувальник», з рекомендаціями від співавторів програми Сагайдака Л.Д. і Білоуса П.М. (Тернопільський навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД). Практичний майстер-клас із засобів захисту органів дихання і шкіри та сучасних приладів радіаційної та хімічної розвідки і дозиметричного контролю провів майстер навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Товарницький І.Ю.
Керівник гуртка Довжанківської ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ Тернопільського р-ну Терлецький В.М. показав своє бачення розвитку предмета «Захист Вітчизни», військово-патріотичного виховання та гурткової роботи, презентувавши свою програму гуртка «Сучасний воїн» і продемонстрував матеріали свого відеоблогу, поділився досвідом створення матеріальної бази.
Провів заняття методист центру виховної роботи, захисту прав дитини і громадянської освіти ТОКІППО Волянюк Б. О., акцентувавши увагу присутніх на проблемах військово-патріотичного виховання в сучасній школі, шляхах їх вирішення, презентував настільні ігри Українського інституту національної пам’яті «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921 рр.», «100 облич Української революції 1917-1921рр.» та тернопільське видання «Посібник організатору та інструктору військово-патріотичного виховання молоді».
На завершення роботи учасники побували у Тернопільському державному архіві, де головний спеціаліст ДАТО Сулима О. Я. познайомила з експозиціями виставок.