Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

19.06.2018


"Горлиця" Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка - знову в Карпатах

http://www.kogpi.edu.te.ua/  


На початку літа у місті Долина Івано-Франківської області проходив ІІІ Міжнародний фестиваль хореографічного мистецтва «Веселковий розмай». Другий раз поспіль на це мистецьке свято був запрошений народний художній ансамбль танцю «Горлиця» Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка (художній керівник та балетмейстер – член Національної хореографічної спілки України Андрій Медецький; концертмейстер Тетяна Медецька).
Програма фестивалю була надзвичайно насиченою, адже прибуло 22 хореографічних колективи з різних куточків України (Одещина, Київщина, Львівщина, Рівненщина, Тернопільщина, Івано-Франківщина), які демонстрували українські регіональні, молдавські, грецькі, іспанські, єврейські танці. В рамках фестивалю, крім основних виступів, у був організований концерт для мешканців м. Болехів.
До складу цієї групи «Горлиці» увійшли студенти різних спеціальностей академії та школярі м.Кременця.
Глядачі дуже гарно і бурхливо реагували на хореографічні номери нашого колективу, а після виступів окремі з них підходили, висловлювали своє захоплення яскравими костюмами і цікавилися, де їх виготовили. Нам особливо приємно було вкотре підкреслити, що за сприяння ректора нашої академії, професора Афанасія Ломаковича ми придбали ці костюми у відомій львівській творчій майстерні «Світлячок» (директор Олена Лисякова), працівники якої шиють сценічний одяг для хореографічних колективів усієї України.
Після фестивальної програми господарі дійства запропонували цікаві та пізнавальні екскурсії до Гошівського чоловічого монастиря на Ясній горі, де гості мали можливість помолитися біля Чудотворної Ікони Божої Матері; пройти стежками легендарного Олекси Довбуша і його побратимів на Скелях Довбуша; збагатитись змістовною інформацією у Долинському краєзнавчому музеї Тетяни й Омеляна Антоновичів «Бойківщина» і єдиному в Україні Інтерактивному центрі української природничої спадщини; поринути в історію виникнення та побутування бджолярства на Бойківщині та посмакувати різнотравними карпатськими медами у медоварні «Чорна бджола», а також згадати дитинство в «Алеї казок», здійснити прогулянки на човнах і катамаранах.
Сповнені приємними враженнями, танцюристи «Горлиці» повернулись до рідного міста, залишивши на гостинному Прикарпатті частинку свого серця, і висловили бажання відвідати ще раз ці мальовничі місця.